Tığ İşi Örgü Çanta Nasıl Yapılır

 

 

0

 

Evde kolay yapılan çanta çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere tığ işi örgü çanta nasıl yapılır diyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım.

Tüm ayrıntılarının paylaşıldığı resimli anlatımda örgü baykuş çanta modeli yapmak isteyenler detaylardan yararlanarak tığ işi bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenebilecekler. Daha önce de örgü çanta yapmak için çeşitli anlatımlara sahip çalışmalar paylaşmıştım.

Onlar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneririm. Bu yazımda paylaştığım çalışma tığdan çanta yapma çalışması ve tüm detaylar ayrıntılı bir şekilde paylaşılmış.

 

 

Tığ işi yapan ev hanımları zorlanmadan bu güzel çalışmanın nasıl yapıldığını resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede çalışmayı yapabileceklerini düşünüyorum.

Tığdan yapılan çanta çalışmalarını sitemizde sürekli olarak bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay tığ işi örgü çanta yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-orgu-canta-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7460.html

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Parmak Arası Terlik Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir