Tığ İşi Örgü Çanta Nasıl Yapılır


Evde kolay yapılan çanta çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere tığ işi örgü çanta nasıl yapılır diyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım.

Tüm ayrıntılarının paylaşıldığı resimli anlatımda örgü baykuş çanta modeli yapmak isteyenler detaylardan yararlanarak tığ işi bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenebilecekler. Daha önce de örgü çanta yapmak için çeşitli anlatımlara sahip çalışmalar paylaşmıştım.

Onlar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneririm. Bu yazımda paylaştığım çalışma tığdan çanta yapma çalışması ve tüm detaylar ayrıntılı bir şekilde paylaşılmış.

Tığ işi yapan ev hanımları zorlanmadan bu güzel çalışmanın nasıl yapıldığını resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede çalışmayı yapabileceklerini düşünüyorum.

Tığdan yapılan çanta çalışmalarını sitemizde sürekli olarak bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay tığ işi örgü çanta yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-orgu-canta-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7460.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*