TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÇİÇEK ÖRNEĞİ

tig-isi-orgu-cicek-ornegi-196x415

Tığ işi örgü çiçek örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde beğeneceksiniz. Kolayca yapıp kullanabilir ve değişik örgü çalışmalarınızda da bu güzel örneği kullanabilirsiniz. Anlatımlı tığ işi örgüler ile sizde kendinize veya sevdiklerinize çok güzel tığ işi örgüler yapabilirsiniz.

Anlatımlı örgü çalışmaları ile sizde kendinize özgü örgüler hazırlamayı öğrenebilirsiniz. Sitemizde birçok değişik tığ işi örgü örneklerine ulaşacaksınız. Kategorileri dolaşırsanız aradığınız örgü modellerini de bulabilirsiniz.

Benzer örgü örnekleri ve yeni örgü modellerini buldukça yine sizlere anlatımlı video ya da resimli anlatım şeklinde paylaşacağım. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tig-isi-orgu-cicek-ornegi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*