Tığ İşi Örgü Çorap Yapmak

 

 

0

 

Evde tığdan örgü çorap yapmak isteyenler için örnek bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımda tam detaylar verilmemiş. Ancak tığ işi örgü çorap yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapıldığı az da olsa belli oluyor.

Evde tığ işi çalışmalar yapan ev hanımları bu güzel çalışmadan yararlanabilirler. Tığla yapılan örgü çorap çalışmaları ile soğuk kış aylarını ayaklarınızı ısıtacak örgü çorap modeli yaparak geçirebilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde tığ işi örgü çorap yapmak için paylaştığım diğer resimli anlatım ve anlatımlı videolar sitemizde yer alan kendin yap ve örgü işleri bölümünde bulunuyor.

 

 

Yine bu yazımın hemen altında tığ işi çorap yapmak için benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri evde tığ işi çorap yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-orgu-corap-yapmak

source : http://postila.ru/

 

 

Daha önce paylaştığımız Yeni Bebek Patik Modeli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir