Tığ İşi Örgü Ev Terliği Yapmak

 

 

0

 

Evde tığdan ev terliği yapmak isteyen bayanlar için örnek bir çalışma paylaştım. Gerçekten güzel ve eğlenceli bir çalışma olduğunu söylemek isterim.

Tığ işi örgü ev terliği yapmak için daha önce de benzer birçok çalışma paylaşmıştım. Hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Paylaştığım resimli anlatımda tam detaylar verilmemiş. Ancak hemen hemen nasıl yapacağınızı anlayabilirsiniz. Evde kolay tığ işi terlik yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara sitemizdeki ” Tığ İşi ” kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu yazımın da altında karşınıza bu yazımdaki çalışmaya benzer projeler çıkacak. Onlara da göz atmanızı isterim. Şimdi sizleri bu yazımda paylaştığım tığ işi ev terlik modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

tig-isi-orgu-ev-terligi-yapmak

source : http://craftscrazy.com/learn-freeform-crochet-15-free-tutorials-to-get-you-started/

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Çiçek Motifi Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir