Tığ İşi Örgü Halka Yapmak


tig-isi-orgu-halka-yapmak-400x415

Tığ işi örgü yapmak isteyenler için halka şeklinde nasıl yapılacağını merak edenlere paylaştığım bu güzel örnekte adım adım ne yapılması gerektiği paylaşılmış.

Sizde evde tığ işi örgü halka yapmayı öğrenebilir ve aynısından fikir edinerek yapma yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları sürekli olarak bu başlık altından sizlere paylaşıyorum.

Bu yazımda da yine sizlere tığdan örgü halka yapmak için güzel bir resimli anlatım veya örnek paylaştığımı düşünüyorum. Tığ işi örgü halka modeli ile ilgili daha önce sanırım bir paylaşım yapmamıştım.


Yaptıysam da bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. O çalışmalara da mutlaka göz atın. Birbirinden güzel resimli anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum. Şimdi sizleri tığ işi örgü halka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-orgu-halka-yapmak

source : http://wzoryszydelkowe.blogspot.fr/2013/05/rozne.html

Yün İpten Keçe Ayakkabı Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*