Tığ İşi Örgü Halka Yapmak

 

 

0

 

Tığ işi örgü yapmak isteyenler için halka şeklinde nasıl yapılacağını merak edenlere paylaştığım bu güzel örnekte adım adım ne yapılması gerektiği paylaşılmış.

Sizde evde tığ işi örgü halka yapmayı öğrenebilir ve aynısından fikir edinerek yapma yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları sürekli olarak bu başlık altından sizlere paylaşıyorum.

Bu yazımda da yine sizlere tığdan örgü halka yapmak için güzel bir resimli anlatım veya örnek paylaştığımı düşünüyorum. Tığ işi örgü halka modeli ile ilgili daha önce sanırım bir paylaşım yapmamıştım.

 

 

Yaptıysam da bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. O çalışmalara da mutlaka göz atın. Birbirinden güzel resimli anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum. Şimdi sizleri tığ işi örgü halka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-orgu-halka-yapmak

source : http://wzoryszydelkowe.blogspot.fr/2013/05/rozne.html

 

Daha önce paylaştığımız Yün İpten Keçe Ayakkabı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir