Tığ İşi Örgü Kavanoz Kılıfı Yapmak

 

 

0

 

Tığ işi çalışmalar hem güzel oluyor. Hem de değişik örgü modeli gördükçe sizlerle paylaşasım geliyor. Bu yazımda sizlere evde tığ işi örgü kavanoz kılıfı yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Resimli örnekte adımlar gösterilmiş. Tığ işi yapılan örgü işlerini sitemizde yer alan ” Tığ İşi ” kategorisinde bulabilirsiniz. Birçok çalışmanın nasıl yapıldığını anlatımlı video ve resimli anlatım şeklinde ilgili kategoride paylaştım.

Yine bu yazımın altında bu çalışmaya benzer veya değişik tığ işi çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Tığ işi kavanoz kılıfı yaparak hem evinize güzel bir eşya yapmış olursunuz.

Hem de evinizde içine süs çiçek koyabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde kolay yapılan tığ işi kavanoz kılıfı çalışmasının resimli anlatımı ise şöyle ;

 

 

tig-isi-orgu-kavanoz-kilifi-yapmak

source : http://ideastand.com/easy-crochet-projects-for-you-to-start-with/

 

 

Daha önce paylaştığımız Tespihten Bileklik Nasıl Yapılır başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir