TIĞ İŞİ ÖRGÜ KELEBEK TOKA YAPMAK

 

 

0

 

Tığ işi örgü kelebek toka yapmak için paylaştığım çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Benzer örgü kelebek toka çalışmalarını daha önce de değişik şekillerde paylaşmıştım. Hatta bu yazımın altında onlara ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma ile tığ işi örgüden kelebek yapıp, tokaya dönüştürebilirsiniz. Böylece herkesten değişik tığ işi kelebek tokaya sahip olmuş olursunuz. Tığ işi toka yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştım.

Onları sitemizdeki ilgili kategorilerde bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma hem kolay yapılıyor. Hem de anlatımlı olması sayesinde hemen sizde aynısını yapmayı düşüneceksiniz.

 

 

Tığdan toka yapmak deyince ilk etapta bu işi yapanlar biraz şaşırabilir. Ancak tığ işi motifler yapanlar tokanın da yapıldığını bilebilirler. Şimdi sizleri tığ işi kelebek toka yapımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-orgu-kelebek-toka-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız PANTER DESENLİ KUMAŞTAN TOKA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir