Tığ İşi Örgü Kız Bebek Elbise Modelleri

 

 

0

 

Tığla örülen kız bebek elbise modellerini bu yazımda sizlere paylaştım. Yine yazımın altında örnek modellerin nasıl yapılacağını gösteren anlatımlı videolar yer alıyor.

Anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde örnek tığla örülen kız bebek elbise modellerini nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde benzer birçok farklı renkte kız çocuk elbisesi ve erkek çocuk kıyafetlerini paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Evde kolay yapılan tığ işi kız bebek elbise modellerini sitemizde bolca bulabilirsiniz.

 

 

Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz ve öğrenmenize yardımcı olacak örnek resimlerle birlikte tığ işi örgü kız bebek elbise yapmayı gösteren anlatımlı videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

resim source : http://semasemaank.blogcu.com/cocuk-orgu-modelleri/10314622

 

 

Daha önce paylaştığımız Balondan Süzgeç Süs Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir