0

 

TIĞ İŞİ ÖRGÜ KIZ ÇOCUK ELBİSE MODELİ

 

 

Tığ işi örgü kız çocuk elbise modeli arayanlar için bulduğum güzel bir örneği paylaşmak istedim. Bu yazımda paylaştığım çalışma da kız çocukları için pembe renk güzel bir etekli elbise modeli paylaştım.

Çok güzel ve kız çocuğu olanların evde bu tür çalışmalar yaptıklarında fikir edinecekleri bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Anlatımlı değil.

Ancak bu tür çalışmalar yapan ev hanımlarına örnek olması ve fikir vermesi amacıyla bulup paylaşayım dedim. Pembe örgü kız elbisesi yapmak için daha önce sitemizde anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım.

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Hemen bu yazımın altında benzer çalışmalara ulaşabilir ve yapımını anlatan çalışmalardan bu tür kız çocuk elbisesi veya kıyafetlerinin yapılışını sizde kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek pembe kız çocuk elbisesi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

pembe-orgu-kiz-cocuk-elbise-ornegi

source

 

 

Daha önce paylaştığımız TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÇİÇEK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir