Tığ İşi Örgü Nihale Yapmak

 

 

0

 

Tığ işi örgü nihale yapmak için daha önce benzer bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir tığ işi nihale yapımını gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım. Tığı işi çalışmalarla çok güzel örgüler, motifler ve şekiller yapılabilmektedir. Bu yazımda paylaştığım tığ işi çalışmalarına benzer birçok çalışmayı ve evde kolay yapılan tığ işi çalışmalarını sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde bulabilirsiniz.

Bu yazımın da hemen altında tığdan yapılanları görebilir ve inceleyebilirsiniz. Tığ işi örgü nihale yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adım adım tığdan nasıl nihale yapacağınız gösteriliyor. Yapımını detaylı anlatamıyorum çünkü tığ işi hiç yapmadım ve yapamadım daha doğrusu… tığ işi çalışmalar yapanlar bu örnekten yararlanıp aynı çalışmayı yapacaklardır. Şimdi tığdan nihale yapmak isteyenler için resimli anlatımı ile sizi baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

tig-isi-orgu-nihale-yapmak

Evde nelerden nihale yapılır? diyorsanız işte bu güzel çalışmayı sizlere örnek gösterebilirim. Daha önce kartondan nihale yapmak için resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu kendin yap çalışmasında ise tığ işi nihale yapımı detaylı bir şekilde verilmiş. Tığ işi yapan ev hanımları bu güzel çalışmadan renk renk yapıp kolaylıkla satabilirler ve para kazanabilirler. Evde kolay nihale yapmak için sitemizde birçok yapımını gösteren anlatımlı resimler ve videolara ulaşabilirsiniz. Bu yazımın hemen altında da nihale yapımını gösteren birçok çalışmaya ulaşacaksınız. Kolay gelsin.

source : https://tr.pinterest.com/pin/458030224583259963/

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Oyuncak Ayı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir