TIĞ İŞİ ÖRGÜ TERLİK PATİK YAPMAK

 

 

0

 

Tığ işi örgü terlik patik yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı olarak altta yer alan çalışmayı detaylıca yapıp, keyifle kullanabilirsiniz. Tığ işi patik yapımıyla ilgili daha önce öğretici videolar da paylaşmıştık. Onları da hemen bu yazımın altında bulabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Anlatımlı patik çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel patik yada terlikler yapıp kullanabilirsiniz. Yapıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Hatta bu tür örgü terlik yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı örgü terlik yapmak veya patik yapmak için paylaştığım çalışmalar sayesinde kısa sürede boş zamanlarınızı değerlendirip çok güzel eşyalara da sahip olabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı gösterilen resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source

tig-isi-orgu-terlik-patik-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KARTONDAN MAKET ANANAS KUTUSU HAZIRLAMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir