Tığ İşi Örgü Terlik Resimli ve Videolu Anlatım

Tığ İşi Örgü Terlik Yapılışı

Bu yazımızda sizlere bebeklerinizin ayaklarını yumuşak tutan, herhangi bişeyin batmasını önleyen yumuşacık örme terlik tarifinden bahsedeceğiz. Tığ işi ile bebeklerinize örgü terlik yapabilirsiniz. Paylaşacağım anlatımlı resimlerden yararlanarak sizde evde kolay bir şekilde bu çalışmayı yapabilirsiniz.

Tığ işi diğer çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı patik, yelek, hırka ve bebekler için örgü örneklerine de yine sitemizden ulaşabilirsiniz. Tığ işi örgü terlik resimli ve videolu anlatımları beğeneceğinizden eminim. Altta yer alan tığ işi terlik örnekleri sayesinde sizde bu tür işler yapıyorsanız feyz alabilirsiniz.

Bebeklerinizi misafirliklere götürdüğünüzde ayakları hem sıcak kalır, hem yumuşak ve güvende olur. Yapacağınız örgü için dilerseniz terlik tabanına iki örgünün hemen arasına sert bir nesne veya karton koyarak, keçe gibi bir tabanlık da koyabilir ve bebeğiniz sert cisimleri yada soğuğu az hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Tığ işi örgü terlik benzeri diğer çalışmaları bu yazımın sonunda bulabilirsiniz. Farklı birçok çalışmayı sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde bulabilirsiniz.

tig-isi-bebek-terlik-patik-yapilisi

tig-isi-bebek-terlik-patik-yapilisi

Tığ işi bebekler için patik örme ile ilgili videolar :

tatli-cici-tig-isi-bebek-patikleri

tatli-cici-tig-isi-bebek-patikleri

tig-isi-bebek-patik-terlik

tig-isi-bebek-patik-terlik

Tığ işinden yapılan terlikleri inceleyerek sizde aynısını yapabilirsiniz. Örgü işi terlik yapımında takıldığınız konular olursa daha ayrıntılı çalışmaları bulup sizinle buluşturmaya devam edebiliriz. Şimdilik sizleri bu güzel örneklerle baş başa bırakıyoruz. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.knitcrochet.cn/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. gülin tüzer dedi ki:

    çok şirin ama ya