Tığ İşi Örgü Terlik Resimli ve Videolu Anlatım

 

 

1

 

Tığ İşi Örgü Terlik Resimli ve Videolu Anlatım

Bu yazımızda sizlere bebeklerinizin ayaklarını yumuşak tutan, herhangi bişeyin batmasını önleyen yumuşacık örme terlik tarifinden bahsedeceğiz. Tığ işi ile bebeklerinize örgü terlik yapabilirsiniz. Paylaşacağım anlatımlı resimlerden yararlanarak sizde evde kolay bir şekilde bu çalışmayı yapabilirsiniz.

Tığ işi diğer çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı patik, yelek, hırka ve bebekler için örgü örneklerine de yine sitemizden ulaşabilirsiniz. Tığ işi örgü terlik resimli ve videolu anlatımları beğeneceğinizden eminim.

Bebeklerinizi misafirliklere götürdüğünüzde ayakları hem sıcak kalır, hem yumuşak ve güvende olur. Yapacağınız örgü için dilerseniz terlik tabanına iki örgünün hemen arasına sert bir nesne veya karton koyarak, keçe gibi bir tabanlık da koyabilir ve bebeğiniz sert cisimleri yada soğuğu az hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Tığ işi örgü terlik benzeri diğer çalışmaları bu yazımın sonunda bulabilirsiniz. Farklı birçok çalışmayı sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde bulabilirsiniz.

tig-isi-bebek-terlik-patik-yapilisi

tig-isi-bebek-terlik-patik-yapilisi

Tığ işi bebekler için patik örme ile ilgili videolar :

 

 

 

 

 

tatli-cici-tig-isi-bebek-patikleri

tig-isi-bebek-patik-terlik

Patig der gehäkelte Baby – patig of crocheted baby – patig de bébé au crochet

 

 

Daha önce paylaştığımız Doğal Oda Kokusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. gülin tüzer dedi ki:

    çok şirin ama ya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir