Tığ İşi Örgü Toka Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay takı yapmak için yine bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir takı çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz tığ işi örgü toka yapmak için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Evde örgü toka yapmak için yararlanacağınız diğer resimli anlatımları sitemizde yer alan ” takı tasarım ” bölümünden bulabilirsiniz.

Evde kolay takı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar hemen bu yazımın da altında karşınıza çıkacaktır. Tığ işi örgü toka nasıl yapılır diyenler de bu güzel resimli anlatımda yer alan adımları takip ederek çok güzel şık tokalar yapabilirler.

 

 

Hem yeni toka modeli yapmış olursunuz. Hem de tüm elbiselerinize uyumlu güzel toka modellerine de sahip olmuş olursunuz. Sevdiğiniz arkadaşlarınıza da hediye olarak örgü toka modellerini verebilirsiniz.

Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz tığ işi örgü toka modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-orgu-toka-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7463.html

Daha önce paylaştığımız Evde Boncuklu İpten Kolay Takı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir