TIĞ İŞİ ÖRGÜ TURUNCU KELEBEK TOKA YAPMAK

 

 

1

 

Tığ işi örgü toka yapmak için bir önceki yazımda ki gibi benzer bir çalışma ile yine karşınızdayım. Resimli anlatımda tığ işi örgü turuncu kelebek toka yapmak için tüm adımlar sergilenmiş.

Sizde evde bu güzel çalışmayı yapabilir ve tığ işi turuncu kelebek toka sahibi olabilirsiniz. Tığ işi toka örneklerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Kolay yapılan tığ işi örgü tokalar sayesinde sizde değişik örgü toka yapabilir ve kıyafetlerinize kombinleyebilirsiniz. Evde kolay takı yapmak veya toka yapmak için sitemizde örnek birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Kolay yapılan toka çalışmaları hem çok hoşuma gidiyor. Hem de kolay yapımı sayesinde kıyafetlerinize uyumlu olarak kullanabilme fikirleri doğuruyor. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile tığ işi örgü turuncu kelebek toka yapımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

tig-isi-orgu-turuncu-kelebek-toka-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız TIĞ İŞİ ÖRGÜ KELEBEK TOKA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. selmasinirli dedi ki:

    kelebek kolye kelebek takı kelebek toka off bıktım yaa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir