Tığ İşi Papatya Motifli Battaniye Yapmak

 

 

0

 

Tığ işi papatya motifli battaniye yapmak için sanırım daha önce resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine ev hanımlarının ilgisini çekecek güzel bir çalışma paylaştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışmanın hem resimli örneği bulunuyor. Hem de hemen altında yapılışını anlatan anlatımlı bir video yer almaktadır. Bu sayede sizde evde tığdan papatya motifli bebek battaniyesi yapmayı öğrenebilirsiniz.

Detaylı anlatıma ulaşacağınız anlatımlı video yabancı konuşuyor. Ancak tığ işi çalışmalar yapan bayanların izledikten sonra nasıl yapıldığını ve örneğini nasıl çıkaracaklarını bilirler diye düşünüyorum.

Yinede takıldığınız bir nokta olursa yoruma yazabilirsiniz. Benzer tığ işi battaniye modeli yapmak için çalışmaları hemen bu yazımın altında benzer yazılar bölümünde de bulabilirsiniz.

 

 

Şimdi sizleri evde kolay tığ işi papatya motifli battaniye yapmak için örnek resim ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-papatya-bebek-battaniye-ornegi

 

 

Daha önce paylaştığımız Atık Kumaştan Büzüşük Toka Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir