Tığ İşi Papatya Şal Yapmak

 

 

0

 

Tığ işi papatya şal yapmak için bu yazımda sizlere güzel bir resimli anlatım paylaştım. Tığdan şal yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Evde tığ işi paspas yapmak veya tığdan kolay şal yapmak içinde farklı çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Evde tığ işi çalışmalar yapan bayanlar kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirler.

Kolay yapılan tığ işi çalışmaları bu yazımın altında da karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım tığ işi papatyalı şal yapmak için resimli anlatımda aşamalar gösterilmiş.

 

 

Adım adım sizde papatyalı şal modeli yapmak için resimli anlatımdaki çalışmanın aynısını yapabilirsiniz. Sitemizdeki ” Tığ İşi ” kategorisinde de benzer çalışmalara anlatımlarıyla birlikte ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay tığ işi papatyalı şal modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

tig-isi-papatya-sal-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7454.html

 

Daha önce paylaştığımız Evde Misine İpinden Kolye Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir