Tığ İşi Papatya Yapılışı Resimli Videolu Anlatım

 

 

0

 

Tığ İşi Papatya Yapılışı Resimli Videolu Anlatım

Bu yazımızda sizlere hobidenizi sitesinden derlediğimiz tığ işi papatya yapılışı ile ilgili resimleri sunacağız. Resimli anlatımlara bakarak, sizde kolaylıkla tığ işi papatya örneği yapabilirsiniz. Yine yazımızın sonunda sizlere tığ işi papatya yapılışı ve diğer çalışmalar ile ilgili videolar da paylaşacağız.

Bu yazımda sizlere tığ işi papatya yapımı ile ilgili hem resimli anlatımlar hem de anlatımlı videolar paylaştım. Umarım işinize yarar. Daha çok tığ işi çalışmasını sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde bulabilirsiniz. Anlatımlı olarak bulduğum tüm tığ işi çalışmaların detaylı anlatımlarını elimden geldiğince paylaşıyorum. Ancak daha detaylı bir şekilde tığ işi çalışmaları anlatımlı videolardan öğrenmeniz mümkün.

 

 

Tığ işi çiçek yapımı ve benzeri çalışmaları yine tığ işi kategorisinde bulabileceğiniz gibi, bu yazımın hemen sonunda yer alan benzer yazılar kısmında da karşınıza çıkmaktadır. Benzer çalışmaları mutlaka incelemenizi öneririm. Kolay gelsin.

 

Hemen üstte paylaştığım videolarda anlatımlı bir şekilde tığ işi papatya ve tığ işi çiçek yapımı detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Aynı çalışmanın farklı anlatımlarını inceleyerek sizde tığ işi papatya yapımını öğrenip, çeşitli çalışmalarda bu örneği kullanabilirsiniz. Benzer çalışmaları tığ işi kategorisi ile örgü işleri bölümünde paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

marguerites crochet yapılışı – crochet daisies yapılışı – crochet Gänseblümchen yapılışı

 

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir