Tığ İşi Paspas Nasıl Yapılır

 

 

0

 

Evde tığ işi paspas yapmak isteyenler için bu yazımda güzel bir çalışma paylaştım. Evde tığ işi paspas modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği tüm detaylarıyla verilmiş.

Bu sayede sizde evinizde zorlanmadan kolay bir şekilde tığdan paspas yapmayı öğrenebilirsiniz. Daha önce de evde kolay paspas yapmak için çeşitli çalışmaların anlatımlı videoları ve resimli anlatımlarını paylaşmıştım.

Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde evinizi güzelleştirecek paspaslar yapabilirsiniz. Tığ işi paspas örnekleri bu yazımın altında da karşınıza çıkacak.

 

 

Onları da inceleyerek değişik paspas çalışmalarının nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kendin yap bölümünde de daha değişik malzemelerden kolay paspas yapmanız için paylaştığım resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri tığ işi paspas örneği yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

tig-isi-paspas-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-225.html

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Dantel Kroşe Bant Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir