TIĞ İŞİ PEMBE GÜL ÖRNEĞİ YAPIMI

 

 

0

 

Tığ işi anlatımlı çalışmaları paylaşmaya kısa bir ara verdikten sonra, şimdi sizlere tığ işi pembe gül örneği yapmak için güzel bir anlatımlı çalışma paylaştım.

Hemen altta örnek resmine de ulaşacağınız çalışmayı sizde evinizde öğrenerek yapabilirsiniz. Tığ işi gül yapmak veya tığ işinden gül yapımıyla ilgili benzer çalışmaları sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Hatta tığ işi benzer çalışmaları ve örnekleri ise hemen bu yazımın altındaki yerden bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları sizde öğrenip yapabilir veya yapıp satabilirsiniz.

Alttaki örneği battaniyelerde, yorganlarda, yastıklarda veya kazaklarda dahi kullanabilirsiniz. Tığ işi çalışmaları yine sizlere buldukça anlatımlı bir şekilde paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

 

tig-isi-pembe-gul-ornegi-yapimi

https://www.youtube.com/watch?v=qS10u6bDAa8

 

 

Daha önce paylaştığımız OKUL ÖNCESİ NOEL BABA RESİM ÜZERİNDE TOPLAMA ÇIKARMA ÖĞRENME başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir