Tığ İşi Pembe Patik Yapmak


Evinizde tığ işi çalışmalar yapıyorsanız ve tığdan örgüler yapmayı seviyorsanız? bu yazımda paylaştığım çalışmayı da beğeneceğinizi umuyorum. Bu yazımda sizlere tığ işi pembe patik yapmak için detaylı anlatımı bulunan bir örgü örneğinin resimli anlatımını paylaştım.

Evde kolay bir şekilde yapabileceğinizi düşünüyorum. Tığdan bebek patik modeli yapmak isteyenler de bu güzel örnekten yararlanabilirler. Resimli anlatımda adımlar verilmiş.

Tığ işi veya şişten yapılan bu güzel çalışmayı beğenen bayanlar yapabilirler. Ben pek anlamadığım için sizlere tam detaylı bir şekilde tarifini veya yapılışını anlatamıyorum.

Ancak ilerleyen günlerde anlatımlı olarak çalışmaları sizlere videolarını da paylaşacağım. Şimdi sizleri evde tığ işi pembe patik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-pembe-patik-yapmak

source : http://www.icreativeideas.com/diy-adorable-knitted-baby-booties/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*