Tığ İşi Pembe Patik Yapmak

 

 

0

 

Evinizde tığ işi çalışmalar yapıyorsanız ve tığdan örgüler yapmayı seviyorsanız? bu yazımda paylaştığım çalışmayı da beğeneceğinizi umuyorum. Bu yazımda sizlere tığ işi pembe patik yapmak için detaylı anlatımı bulunan bir örgü örneğinin resimli anlatımını paylaştım.

Evde kolay bir şekilde yapabileceğinizi düşünüyorum. Tığdan bebek patik modeli yapmak isteyenler de bu güzel örnekten yararlanabilirler. Resimli anlatımda adımlar verilmiş.

Tığ işi veya şişten yapılan bu güzel çalışmayı beğenen bayanlar yapabilirler. Ben pek anlamadığım için sizlere tam detaylı bir şekilde tarifini veya yapılışını anlatamıyorum.

 

 

Ancak ilerleyen günlerde anlatımlı olarak çalışmaları sizlere videolarını da paylaşacağım. Şimdi sizleri evde tığ işi pembe patik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-pembe-patik-yapmak

source : http://www.icreativeideas.com/diy-adorable-knitted-baby-booties/

 

Daha önce paylaştığımız Şişle Örgü Yelek Modeli Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir