Tığ İşi Saçaklı Püskül Nasıl Örülür? Resimli Anlatım


tig-isi-sacakli-puskul-nasil-orulur-528x415

Tığ İşi Saçaklı Püskül Nasıl Örülür? Resimli Anlatım

Genelde perde uçlarında veya el işlerinde kullanabileceğiniz püskülleri olan saçaklı örgüyü tığ ile nasıl örebileceğinizi anlatan resimli anlatım paylaşacağız. Bu yazımızda bulunan resimli anlatımdan yararlanarak, koltuk veya sandalyeler için kullanılan burgulu püsküllerin el ile nasıl örüldüğünü de kavrayabileceksiniz. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde tığ işi saçaklı püsküller örebileceksiniz. Değişik amaçlarda da saçaklı püskül örmeyi kullanabilirsiniz.


bordées gland crochet – fringed crochet tassel – Fransen häkeln Quaste – frynsede hæklet kvast – franjas borla crochet – frange nappa uncinetto – borla con flecos ganchillo – franjuri ciucure croșetat – πλαισιωμένες φούντα βελονάκι

Kamış Sepet Nasıl Örülür? Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*