Tığ İşi Saçaklı Püskül Nasıl Örülür? Resimli Anlatım

 

 

0

 

Tığ İşi Saçaklı Püskül Nasıl Örülür? Resimli Anlatım

Genelde perde uçlarında veya el işlerinde kullanabileceğiniz püskülleri olan saçaklı örgüyü tığ ile nasıl örebileceğinizi anlatan resimli anlatım paylaşacağız. Bu yazımızda bulunan resimli anlatımdan yararlanarak, koltuk veya sandalyeler için kullanılan burgulu püsküllerin el ile nasıl örüldüğünü de kavrayabileceksiniz. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde tığ işi saçaklı püsküller örebileceksiniz. Değişik amaçlarda da saçaklı püskül örmeyi kullanabilirsiniz.

 

 

bordées gland crochet – fringed crochet tassel – Fransen häkeln Quaste – frynsede hæklet kvast – franjas borla crochet – frange nappa uncinetto – borla con flecos ganchillo – franjuri ciucure croșetat – πλαισιωμένες φούντα βελονάκι

 

 

Daha önce paylaştığımız Kamış Sepet Nasıl Örülür? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir