Tığ İşi Tavşanlı Bebek Patik Yapmak

 

 

0

 

Tığ işi çalışmalara kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Tığ işi tavşanlı bebek patik yapmak için resimli anlatımda tüm detaylar an be an yansıtılmış. Tığ işi ile uğraşanlar resimli anlatımda yapılan çalışmanın örneğini çıkarabilirler ve evde kolay bir şekilde bebek patik yapmak için eğlenerek uğraşabilirler. Tığ işi bebek bot modeli yapmak için de bu örneği kullanabilirsiniz. Resimli anlatımda örneği ve yapılışını gösteren aşamaları görebilirsiniz. Tığ işi tavşan bebek bot modeli yapmak için adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Evde kolay bebek patik modeli yapmak için daha önce de sitemizde oldukça fazla paylaşım yapmıştım. Bebek patikleri bölümüne girerek değişik tığ işi bebek patik örneklerine ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri tığ işi tavşan bebek bot yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

 

 

tig-isi-tavsan-bebek-patik-yapmak

Evde tığ işi tavşanlı bebek patik modeli yapmak isteyenler için bu yazımda güzel bir çalışma paylaşmıştım. Benzer çalışmaları yine bu yazımın sonunda karşınıza gelecek olan benzer yazılar bölümünde bulabilirsiniz. Tığ işi kategorisine de ulaşarak birçok patik yapımı çalışmasına ulaşabilirsiniz. Evde tığ işi bebek patik yapmak isteyenler bu anlatımdan yararlanarak değişik renklerde tavşan patik modelleri de yapabilirler. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/39919291

 

Daha önce paylaştığımız Fimo Hamurundan Minimon Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir