Tığ İşi Trabzan Örneği Yapılışı Resimli Videolu

 

 

2

 

Trabzan tığ işi el işleri ile ortaya her zaman çok güzel el işleri çıkar. Bu yazımızda sizlere tığ işi trabzan örneğinin nasıl yapıldığını göstereceğiz. Yine farklı trabzan örneklerini de bu yazımızın altında görebilirsiniz. Bu yazımızdaki basit örnek ile sizlerde kolaylıkla lif, battaniye, tutacak, el bezleri, yatak örtüleri ve atkı gibi daha birçok tığ işi örgü el işleri yapabilirsiniz.

Bu makalemde paylaştığım anlatımlı video sayesinde sizde tığ işi ikili trabzan yapılışını kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Yine altta örnek olarak tığ işi trabzan nasıl yapılır sorunuza cevap örnek resimlerde paylaştım. Sitemizde trabzan yapılışı ile ilgili birçok anlatımlı video ve resimler bulabilirsiniz. Tığ işi kategorisine girerek tüm tığ işi trabzan örneği yapılışı ile ilgili çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Altta paylaştığım tığ işi trabzan yapımı video anlatımlarını mutlaka izleyin. Tığ işi trabzan örneği ve trabzan yapımı ile ilgili teknikleri altta hem resimli hem de anlatımlı video olarak paylaştım. Sitemizde sürekli olarak trabzan tekniklerini farklı anlatımlarla paylaşmaya çalışıyorum. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

Sizinde yaptığınız tığ işi trabzan çalışmaları varsa bize gönderin yayınlayalım. Yazımıza yorum yapmayı unutmayın.

 

 

 

 

Paylaştığım anlatımlı videolarda tığ işi trabzan yapımı ile ilgili tüm detaylar verilmiştir. İzleyerek tüm bilgilere ulaşabilir ve sizde evinizde trabzan yapımının tüm tekniklerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Anlatımlı videolarda zincir nasıl çekilir? ve trabzan nasıl yapılır sorularınıza cevap olacak bir sürü bilgi yer almaktadır. Kolay gelsin.

Beispiele für die gehäkelte Handläufe – Examples of the crocheted handrails – Des exemples de rampes de bonneterie

 

Daha önce paylaştığımız Kasnakta Lif Modeli Yapılışı Resimli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. fehmi süleymanoğlu dedi ki:

    ahaha google de araştırmasam az kalsın size sitem dolu yazı yazacaktım, trabzon yazılışı diycektim kiiiii :) araştırdım ve trabzan olduğunu gördüm. cahillik ne kötü bişi :D:D:D k.bakmayın paylaşmak istedim. kolay gelsin.

  1. 15 Aralık 2016

    […] ile püskül yapılışının anlatımlı çalışmasını paylaştım. Öncelikle çoğu kişi trabzan ne demek diyebilir. Trabzan bir örgü çeşidi olup, değişik örnekleri […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir