TIĞ İŞİ YAZLIK ÖRGÜ ŞORT YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

yazlik-sort-yapimi9
Tig-İsi-Yazlik-Sort-Yapimi

Yazlık örgü şort yapımı

Yeni ve farklı örgü modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere yaz aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz örgü şort modeli yapımı göstermek istedim. Detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımda vereceğim bu şort sizlerinde çok hoşuna gidecek olan bir el işi.

Yaz aylarında kullanabileceğiniz bluz ve yazlık hırka modellerini daha önce sizlerle paylaşmıştım. Bugün ise sizlere yaz aylarında kullanmaktan keyif alacağınız çok şık bir tığ işi yazlık örgü şort modeli göstermek istiyorum. Basit tığ işi teknikleri ile yapılan bu şort modeli kısa sürede yapıp tamamlayarak önümüzdeki günlerde kullanabileceğiniz bir el işi olacak.

yazlik-sort-yapimi2

Yaz aylarında kullanmak için hem kendinize hem de kızınıza yapabileceğiniz bu şort modeli için Lanoso Lino marka keten bir ip seçilmiş. Siz yaz aylarında kullanabilecek terletmeyecek bir ip kullanabilirsiniz.

Yazlık örgü şort yapımı için video içerisinde çok güzel detaylı bir anlatım verilmiş. Şortun yapımında zincir ve trabzanlar kullanılıyor. Bu sayede tığ ile örgü örmeyi bilen herkes kolaylıkla bu şortu yapabilir. Bilmeyenler ise videodaki anlatımı takip ederek bu şortu kısa sürede yapabilir.

Video içerisinde şortun yapımı ile ilgili tüm detaylar sayıları ile birlikte verilmiş. Burayı takip ettiğiniz sürece burada olduğu gibi harika bir şort modeli yapabilirsiniz. Şortun bel kısmı için bir kurdele kullanılmış. Siz de bu şekilde kendiniz için bir kemer yapabilirsiniz.

Tığ işi yazlık örgü şort yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCLxQX7mozMhdJT0LbKhPYug

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*