Tığ İşi Zigzag Örgü Örneği

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere tığ işi zigzag örgü örneği paylaştım. Tığ işi çalışmalar yapan bayanlara yardımcı olacak zigzag örgü örneklerini ilerleyen günlerde de paylaşmaya devam edeceğim.

Bu yazımda sizlere paylaştığım tığ işi zigzag örgü örneğine benzer çalışmaları sitemizdeki tığ işi kategorisinde bulabilirsiniz. Tığ işi örgü yaparken lazım olacağını düşündüğüm bir örnek olduğu için sizlere paylaştım.

Fazla detay veya anlatım bulunmuyor resimlerde, ancak tığ işi örgü yapan bayanlara fikir olması amacıyla paylaştım. Sitemizde bu tür çalışmaları sıkça paylaşıyorum.

 

 

Hatta bu yazımın altında da tığ ile yapılan çalışmaların örneklerinden karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde tığ işi zigzag örgü örneği yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

tig-isi-zigzag-orgu-ornegi

source : http://rescuedpawdesigns.com/2015/08/25/chevron-crochet-tutorial/

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Zincir Kenarı Örneği Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir