Tığ İşi Zincir Kenarı Örneği Yapmak

 

 

0

 

Tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Yine bu gün sizlere tığ işi zincir kenarı örneği yapmak isteyenler için örnek bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda tam olarak detaylar verilmemiş.

Ancak tığ işi çalışmalar yapan ev hanımları örneği çıkarıp aynısını yapabilirler. Bulduğum kaynakta tığ işi zincir kenarı yapmak diye yazıyordu. Bende o şekilde isimlendirdim.

Eğer farklı bir çalışma ise veya nasıl yapıldığını bilen hanımlar varsa yorum yazabilirler. Sitemizde tığ işi kategorisinde birçok benzer örnek çalışmayı paylaştım.

Bu yazımın da hemen altında karşınıza tığ işi benzer çalışmalar karşınıza çıkacaktır. Şimdi sizleri tığ işi zincir kenarı örneği yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

 

 

tig-isi-zincir-kenari-ornegi-yapmak

source : http://onceuponapinkmoon.blogspot.com.au/2013/09/pom-pom-edge.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Örgü Kedi Motifli Bardak Altlığı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir