Tığ İşi Zincirli Çanta Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Tığ İşi Zincirli Çanta Yapılışı Resimli Anlatım

Tığ işi ile uğraşanları cezbedecek güzel bir paylaşım… Resimli anlatıma göre kendinize tığ işi ile yapılmış zincirli hoş bir çanta yapabilirsiniz. Evde kolay yapabileceğiniz tığ işi zincirli çanta modeli ile ilgili altta anlatımlı videolar da yer alıyor.

Onları da inceleyerek kısa sürede çok güzel tığ işi çanta modelleri yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı tığ işi çanta yapımıyla alakalı olarak paylaştığım bu güzel çalışmaları sizde yapıp kullanabilirsiniz.

Hatta yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Tığ işi zincirli çanta yapmak için farklı örneklere sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu yazımızın altında benzer çalışmalar ve tığ işi çanta örnekleri ile birlikte yapımını gösteren çalışmalara da ulaşacaksınız. Kolay gelsin.

tig-isi-zincirli-canta-yapimi

tig-isi-zincirli-canta-yapimi2

 

 

tig-isi-zincirli-canta-yapimi3

tig-isi-zincirli-canta-yapimi4

 

 

 

crochet Kette Tasche – crochet chain bag – sac de chaîne de crochet – chain bag uncinetto – saco de cadeia crochet – hæklet kæde taske

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Çiçek Motifi Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir