Tığ İşi Zincirli Çanta Yapılışı Resimli Anlatım

tig-isi-zincirli-canta-yapimi4-384x415

Tığ İşi Zincirli Çanta Yapılışı Resimli Anlatım

Tığ işi ile uğraşanları cezbedecek güzel bir paylaşım… Resimli anlatıma göre kendinize tığ işi ile yapılmış zincirli hoş bir çanta yapabilirsiniz. Evde kolay yapabileceğiniz tığ işi zincirli çanta modeli ile ilgili altta anlatımlı videolar da yer alıyor.

Onları da inceleyerek kısa sürede çok güzel tığ işi çanta modelleri yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı tığ işi çanta yapımıyla alakalı olarak paylaştığım bu güzel çalışmaları sizde yapıp kullanabilirsiniz.

Hatta yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Tığ işi zincirli çanta yapmak için farklı örneklere sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu yazımızın altında benzer çalışmalar ve tığ işi çanta örnekleri ile birlikte yapımını gösteren çalışmalara da ulaşacaksınız. Kolay gelsin.

tig-isi-zincirli-canta-yapimi

tig-isi-zincirli-canta-yapimi2

tig-isi-zincirli-canta-yapimi3

tig-isi-zincirli-canta-yapimi4

 

 

 

crochet Kette Tasche – crochet chain bag – sac de chaîne de crochet – chain bag uncinetto – saco de cadeia crochet – hæklet kæde taske

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*