ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇİÇEK YAPIMI

Anlatımlı tığ işi çiçek yapımıyla ilgili sanırım birkaç paylaşımdan biriside bu olacak. Örnek resmini de paylaştığım çalışma da pembe çiçek yapmak isteyenler için güzel bir motif çalışması olduğunu söyleyebilirim.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde bayanlar örgüleri hem kolay anlıyor. Hem de aşamaları kısa sürede öğrenerek yapabiliyorlar.

Tığ işi çalışmalar yapan bayanlar için sitemizde çoğu kez bu tür çalışmalar paylaşmıştım. Anlatımlı çalışma öncesi bir de örnek resim bulunuyor.

Anlatımlı tığ işi çiçek nasıl yapılır diyenler için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Onları hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek resim ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-tig-isi-cicek-yapmak

 

ANLATIMLI KOVBOY ŞALI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kovboy şalı yapmak, kovboy şal modeli yapmak ve kovboy şal örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir