ANLATIMLI TIĞ İŞİ GÜL YAPIMI

Tığ işi gül yapımıyla ilgili sanırım oldukça fazla çalışma paylaştım. Bu yazımda da yine sizlere anlatımlı bir şekilde nasıl tığı işi gül yapacağınızı konu edinen bir çalışmanın videolu ders niteliğindeki anlatımını paylaştım.

Anlatımdan yararlanarak sizde tığ işi gül yapabilir veya tığ işi çiçek yapmayı öğrenebilirsiniz. Bu tür çalışmaları örgü işlerinizde motif sıkıntısı çekiyorsanız kullanabilirsiniz.

Havlu, hırka, battaniye gibi çalışmalarınızda bu güzel tığ işi gül motifini kullanabilirsiniz. Benzerlerini hemen bu yazımın altında bulabilir ve onları da incelemenizi tavsiye ederim.

Anlatımlı tığ işi gül yapmak için tüm detaylar videolu anlatımda belirtilmiş. Hatta çalışma ile ilgili örnek resimde hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Şimdi sizleri kolay tığ işi çiçek nasıl yapılır? sorularına cevap olacak anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-tig-isi-gul-yapimi

 

KARTONDAN KELEBEKLİ HEDİYE PAKETİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hediye kutusu şablonları, hediye paketi nasıl yapılır ve hediye paketi şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir