ANLATIMLI TIĞ İŞİ KALP YAPIMI

Öğretici videolarla yine karşınızdayım. Evde tığ işi kalp yapmak isteyenler için paylaştığım bu günkü çalışma da detaylı bir şekilde Damla hanım tarafından hazırlanan tığ işi kalp yapmak isteyenler için bir öğretici çalışma yer alıyor.

Türkçe videolu tığ işi kalp yapımı ile ilgili benzer çalışmaları hemen bu yazımın altında daha önceden paylaşmıştım. Anlatımlı tığ işi kalp yapmak için altta örnek resmini de paylaştım.

Bu çalışmayı lif olarak yapabilir ve kullanabilirsiniz. Havlu veya battaniyelerde motif olarak da değerlendirebilirsiniz. Çeşitli çalışmalarda bu güzel çalışmayı kullanmak akıllıca olacaktır.

Şimdi sizlere anlatımlı çalışma olan tığ işi kalp yapmak için örnek resim ve anlatımlı videosu ile birlikte baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-tig-isi-kalp-yapimi

 

ANLATIMLI ÖRGÜ ŞAL ATKI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı atkı yapımı, anlatımlı şal yapımı ve örgü atkı modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir