DANTELLİ YAZMA OYASI MODELLERİ

Dantelli yazma oyası modellerini paylaştığım bu yazımda birçok örneğe ulaşacaksınız. Daha önce de benzer yazma oyası örnekleri paylaştığımı hatırlıyorum. Sitemizde bu konuyla ilgili bolca içerik bulabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında da benzer yazma oyası örneklerine ulaşabilirsiniz. Dantelli yazma oyası modelleri ile ilgili nasıl yapıldığını gösteren video da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onu da incelemenizi öneririm.

Sizde evde yazma oyası örnekleri yapıyorsanız bize sosyal medya hesabımız üzerinden gönderebilirsiniz. Sizin isminizle yayınlar hatta tanıtımınızı yaparız.

Dantelli yazmalar için sitemizde yer alan el işi kategorisine göz atmayı unutmayın. Şimdi sizleri hem anlatımlı videosu hem de resimli anlatımları olan dantelli yazma oyası modelleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 
 

 

 

 

source : pinterest.com

 

EVDE FERMUAR BİLEKLİK NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde fermuardan neler yapılır, fermuar bileklik modeli yapmak ve fermuar bileklik nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir