ESKİ TİŞÖRTTEN TIĞ İŞİ KİLİM YAPMAK

Eski tişörtten tığ işi kilim yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar sayesinde hem geri dönüşüm çalışması yapmış olursunuz.

Hem de atmaya kıyamadığınız eski kıyafetleri dönüştürerek onlara yeni roller kazandırabilirsiniz. Tığ işi kilim yapmak için malzemeyi eski t-shirtten elde edebilirsiniz.

Resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği adım adım verilmiş. Eski tişörtten kilim yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Ancak onlar sanırım paspas yapımıyla ilgiliydi.

Ama yine de kilim veya paspas kullanılacak evde evi güzelleştirir ve dekorasyon olarak evinizi daha cıvıl cıvıl gösterebilir.

 
 

Eski penyeden tığ işi kilim yapmak için altta yer alan çalışma da eski tişörtü malzeme yapıp, tığ ile nasıl kilime dönüştürüleceği gösterilmiş. Şimdi anlatımla sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-tisortten-tig-isi-kilim-yapmak

source

 

RENKLİ YÜN İPTEN KOLAY KİLİM YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı renkli ipten kilim yap, atık kumaştan kilim yapmak ve evde kolay kilim nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir