Evde Kolay Örgü Kazak Deseni Yapmak

Bu yazımda sizlere evde kolay örgü kazak deseni yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Kolaylıkla sizde bu güzel çalışmayı evinizde yapabilir ve örgü kazak modeli yaparken desen için kullanabilirsiniz.

Ördüğünüz kazaklara veya örgü işlerinde motif örnekleri arıyorsanız ve ne yapacağınıza karar vermediyseniz, bu yazımda paylaştığım örnek çalışma belki işinize yarayabilir.

Sitemizde örgü işleri ve örgü örnekleri olarak birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Hemen bu yazımın da altında karşınıza örgü işleri bakımından birçok çalışma ve evde kolay yapılan örgü kazak modeli ile ilgili çalışmaların resimli anlatımları ile anlatımlı videoları çıkacak.

 
 

Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay örgü kazak motifi yapmak için örnek çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-orgu-kazak-deseni-yapmak

source : http://fitzbirch.blogspot.com.au/2013/03/summer-rose-capelet.html#.UVdpnTeQOjh

 

Hayvanlı Örgü Bere Modeli Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hayvan motifli bere örmek, hayvan motifli bere yapmak ve hayvan motifli örgü bere yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir