Evde Kolay Tığ İşi Çiçek Örneği Yapmak

Bu yazımda sizlere evde kolay tığ işi çiçek örneği yapmak isteyenler için örnek resmi paylaştım. Daha önce tığ işi çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde paylaşmıştım. Kolay tığ işi çiçek motifi yapmak için bu yazımda paylaştığım örnekten yararlanabilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı yastıklara, yorganlara veya nevresimler de kullanabilirsiniz. Tığ işi çiçek motifi yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalar bu makalemin hemen sonunda karşınıza gelecek. Kolay çiçek örneklerini sitemizde sürekli bulabilirsiniz.

Onları sizlere anlatımlı resim ve videolarla paylaştım. Bu sayede yapımını kolaylıkla hem izleyerek hem de uygulayarak öğrenebilirsiniz. İlerleyen günlerde daha değişik tığ işi çiçek örneklerini paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda paylaştığım tığ işi çiçek motif örneğinin resimli anlatımı ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-tig-isi-cicek-ornegi

Gördüğünüz gibi tığ işi çiçek örneği çok güzel görünüyor. Sizde evinizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız paylaştığım çalışmadan yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40489647

 

Evde Boya Yaparken Efekt Uygulamak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boya yaparken efekt yapmak, duvara efektli boya yapmak ve effect paint hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir