EVDE KOLAY TIĞ İŞİ ELDİVEN NASIL YAPILIR

Evde kolay tığ işi eldiven nasıl yapılır? diyenler için bu yazımda çok güzel bir örneğin anlatımlı videosunu paylaştım. Damla hanımın çalışmalarından devam ediyoruz.

Bu yazımda yine onun güzel bir çalışmasına yer verdik. Evde kolay bir şekilde sizde anlatımlı videoyu izledikten sonra ve çalışmayı öğrendikten sonra tığ işi eldiven yapabileceksiniz.

Böylece tığ işinden yapılmış eldivene sahip olacaksınız. Çocuklarınıza veya kendinize yada eşinize yapabileceğiniz bu güzel tığ işi eldiven modeli ile ilgili benzer çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz.

Sitemizde yer alan örgü işleri ve tığ işi kategorisinde de benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Tığdan eldiven yapmak için paylaştığım anlatımlı video öncesi bir de yapılmış halini gösteren örnek bir resim paylaştım.

Şimdi sizleri örnek resim ve çalışmanın anlatımlı videosu ile birlikte baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-tig-isi-eldiven-nasil-yapilir

 

GÜNLÜK KOLAY ÖRGÜ ÖĞRENCİ SAÇI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay yapılan topuz saç modeli, kolay topuz saç modeli nasıl yapılır ve kolay topuz saç modeli yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir