Evde Kolay Tığ İşi Lif Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Tığ İşi Lif Yapımı – Anlatımlı

Evde kolay tığ işi lif yapılışı ile ilgili anlatımlı paylaşacağım çalışmadan yararlanarak sizde evinizde tığ işi lifler yapabilirsiniz. Diğer tığ işi lif çalışmalarını sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım tığ işi lif yapılışı ile ilgili çalışmayı evde sizde yapabilirsiniz. Yeni lif modellerini sitemizde sürekli olarak görebilirsiniz. 2016 lif modellerini sitemizdeki lif modelleri kategorisinde bulabilirsiniz. Evde kolay tığ işi lif yapılışı ile ilgili anlatımlı videoyu izledikten sonra tığ işi lif yapılışını öğrenebilirsiniz. Bu sayede sizde evde kolay bir şekilde lif yapımını öğrenip, güzel lifler yapabilirsiniz. Evde kolay tığ işi lif yapımı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

evde-tig-isi-lif-yapimi

 
 

 

Fasermodelle – fiber models – modèles de fibres

 

Evde Kolay Kapı Süsü Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay kapı süsü yapımı, kapı süsü nasıl yapılır ve kapı süsü yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir