Evde Kolay Tığ İşi Örgü Yaka Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Tığ İşi Örgü Yaka Yapımı – Anlatımlı

Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere okula giden çocuklara yaka yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. İlkokula giden çocuklarınızın önlüklerine taktıkları yakaları kolaylıkla sizde evde yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde kolay tığ işi örgü yaka yapımı ile ilgili anlatımlı çalışmayı izleyerek, sizde evde kolay bir şekilde tığ işi yaka yapılışını öğrenebilirsiniz. Tığ işi çalışmaları hemen hemen her gün paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda yine sizlere paylaşacağım tığ işi çalışmada örgü yaka yapımını öğreneceğiniz çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-tig-isi-orgu-yaka-yapimi

crochet – häkeln – tricotage – knitting – Stricken

 

Evde Kartondan Kolay Çanta Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kartondan çanta, evde kartondan çanta yapılışı ve evde kartondan çanta yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir