Evde Kolay Tığ İşi Ponpon Yapmak

Evde kolay tığ işi ponpon yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Sitemizde tığ işi kategorisine eklediğim bu yazımda anlatımlı resimlerde yer alan adımları takip ederek sizde eğlenceli ponponlar yapabileceksiniz. Tığ işi ponyon yaparak çeşitli eşyalarınızda süs olarak kullanabilirsiniz. Farklı renkteki iplerden tığ işi ponponlar yapabilir ve değişik çalışmalarınızda da kullanabilirsiniz. Daha önce de tığ işi çalışmaları sitemizde sürekli paylaşmıştım. Fakat tığ işi ponpon yapılışı ile ilgili sanırım ilk kez paylaşım yapıyorum. Tığla ponpon yaparak elbiselerde, yorganlarda, nevresimler de, battaniyelerde ve çeşitli eşyalarınızda kullanabilirsiniz. Resimli anlatımda tığ işi ponpon yapmak isteyenler için tüm adımlar detaylı verilmiş. Ben fazla tığ işi bilmediğim için resimli anlatımdaki tarifi pek yapamıyorum.

Fakat tığ işi çalışmalar yapan hanımlar bu resimli anlatımdaki örneği kolaylıkla çıkaracaklarını umuyorum. İlerleyen günlerde bu güzel çalışmanın videolu anlatımını bulduğumda yine sizlere bu başlık altından paylaşacağım. Şimdi sizleri tığ ile ponpon yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-tig-isi-ponpon-yapmak

Tığ işi ponpon yapmak isteyenler bu güzel çalışmadan yararlanıp çok güzel eğlenceli ponpon süsler yapabilirler. Ponpon top yapmak isteyenler bu güzel şablondan yararlanarak aynısını evlerinde kolaylıkla yapabilirler. Tığ işi top yapmak isteyenler de yine aynı örneği çıkararak kolaylıkla evlerinde eğlenerek bu güzel çalışmayı yapabilirler. Tığ işi çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40048212

 

Çakıl Taşından Kaktüs Çiçek Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çakıl taşından kaktüs, deniz taşından kaktüs ve pierre cactus hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Diyarbakır Spor diyor ki:

    Okulda buna benzer el işleri yapardık, insanlar boş zamanlarında bu tür şeyleri değerlendirmeli

  2. webmaster forum diyor ki:

    cok güzel işler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir