Evde Kolay Tığla Yünden Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Tığla Yünden Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım

Tığla yünden oyuncak yapılışı ile ilgili birçok paylaşımı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda sizlere kolay yapımı olan ve anlatımlı resimleri bulunan bir çalışma paylaşacağım. Evde kolay tığla yünden oyuncak yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak sizde kolaylıkla evde oyuncak bebek yapılışından yararlanarak çocuklarınıza oyuncak bebekler yapabileceksiniz.

Nette dolaşırken rastladığım bu güzel çalışma sonrasında sizde çocuklarınıza sevimli ve el yapımı evde kolay tığla yünden oyuncak bebek yapabileceksiniz. Evde kolay tığla yünden oyuncak bebek yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-tigla-yunden-oyuncak-bebek-yapimi

evde-kolay-tigla-yunden-oyuncak-bebek-yapimi2

 

Evde Keçeden Yapılan Cüzdan Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçe ile yapılmış cüzdanlar, evde keçeden yapılan cüzdan modelleri ve evde keçeden yapılan cüzdan örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. sevgi diyor ki:

    güzel çok begendim

  2. gülin diyor ki:

    nuray hanım çalışmalarınız çok güzel ama m.s ben tıg işi biliyorum ama nasıl başlıyacagımı bilemiyorum çokda ögrenmek istiyorum dolayısıyle baştan başlıyarak bütün açıklığı ile anlatılan bir video koyarsanız sevinirim adeta bir ders olabibilir şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir