Evde Örgü Ayakkabı Yapmak

Evde örgü ayakkabı yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde kolaylıkla sizde evde örgü terlik modeli yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan terlik modeli çalışmalarını sitemizde yer alan kendin yap veya örgü işleri bölümünden bulabilirsiniz.

Evde örgü ayakkabı yapmak için paylaştığım çalışmada terlik çalışmasının örneği de bulunuyor. Evde örgü çalışmalarına ulaşacağınız gibi birbirinden güzel örgü ayakkabı yapmak veya benzeri çalışmalar hemen sitenin altında karşınıza benzer yazılar şeklinde çıkacak.

Örgü işleri bölümünde paylaştığım tığ işi ayakkabı yapmak veya tığdan patik örmek gibi birçok çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz. Resimli anlatım ve anlatımlı video şeklinde birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde örgü ayakkabı yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

evde-orgu-ayakkabi-yapmak

source : http://postila.ru/%D0%9B%D1%8E%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B0_%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D1%85/vyazanie

 

Evde Kolay Tığ İşi Örgü Çorap Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde örgü çorap nasıl yapılır, evde tığ işi örgü çorap ve kolay örgü çorap yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir