Evde Örgü Tığ İşi Renkli Kova Yapmak

Evde örgü tığ işi renkli kova yapmak için paylaştığım bu güzel örnek çalışmaya benzer işler sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde örgü kova yapmak için sanırım daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da yine güzel bir proje olarak geldi bana… evde örgü renkli kova yapmak için paylaştığım resimli anlatımda hemen hemen nasıl yapıldığı tarif edilmiş. Ancak fazla ayrıntı bulunmuyor.

Örgü kova yapmak için önceden paylaştığım örnek çalışma bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Ona da bakın. Renkli örgü kova yapıp içine süs çiçek koyabilirsiniz.

Yada güzel çalışma olduğu için evinizde vitrin içine de koyabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek olarak verilmiş evde örgü tığ işi renkli kova yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-orgu-tig-isi-renkli-kova-yapmak

source : http://weheartit.com/entry/225071985

 

Eski Penyeden Kolay Paspas Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. artık kumaştan paspas yap, atık kumaştan paspas yapmak ve eski penyeden paspas nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir