Evde Tığ İşi Bardak Altlığı Yapmak

Evde Tığ İşi Bardak Altlığı Yapmak

Tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde tığ işi bardak altlığı yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Yapımını gösteren resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde tığ işi bardaklık veya tığ işi altlık yapmak istiyorsanız kolaylıkla bu örnekten yararlanarak yapabilirsiniz. Sitemizde diğer tığ işi çalışmaları kategori adı tığ işi olan bölümde bulabilirsiniz. Yine bu makalemin en sonunda altta farklı tığ işi yapılan çalışmaların resimlerini görebilirsiniz. Onları da incelemenizi öneririm.

 
 

Evde tığ işi bardak altlığı veya tığ işi nevale yapmak isteyenler bu güzel örnek çalışmadan yararlanabilirler. Örneği başka çalışmalarda da kullanabilirsiniz. Tığ işi bardaklık örneğinin resimli anlatımdan yararlanarak sizde benzer çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Değişik çalışmalarda da tığ işi örgü modelini nevale veya motif olarak yararlanıp yapabileceğinizi unutmayın. Şimdi sizleri tığ işi bardak altlığı yapılışını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-tig-isi-bardak-altligi-yapmak

Bu güzel tığ işi çalışmasını beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayın. Benzer çalışmalara da tığ işi kategorisinde ulaşabilirsiniz. Bu yazımın altındaki benzer yazılar bölümüne de göz atmayı mutlaka unutmayın. Değişik tığ işi çalışmaları ilerleyen günlerde anlatımlı video ve resimleriyle paylaşmaya da devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : http://www.lovethispic.com/image/38235/diy-crochet

 

Sağlıklı Saçlar İçin Bakım Önerileri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bakımlı saçlar, evde yapılan saç bakımları ve saç bakım formülü hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir