Evde Tığ İşi Bluz Örme

Bu yazımda paylaştığım çalışma fazla detay içermiyor. Ancak tığ işi çalışmalar yapan bayanlara örnek olması amacıyla paylaşıyorum. Evde tığ işi bluz örme işi yapan bayanlar bu çalışmadan esinlenerek veya aynısını tığdan yapabilirler.

Nasıl yapıldığı tam detaylı bir şekilde verilmiyor. Ancak tığ işi yapan bayan arkadaşlarım mutlaka nasıl yapıldığını çözecekler ve çıkardıkları örnekten aynısını veya benzerini yapabilecekler. Sitemizde sürekli tığ işi çalışmalar paylaşmışımdır.

 
 

Ancak kendim tığ işini fazla bilmediğim için fazla fikrimi sunamadım. Fakat ilerleyen günlerde daha detaylı ve videolu anlatımlara sahip tığ işi çalışmaları bulup yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri tığ işi bluz yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-tig-isi-bluz-orme

source : http://stylowi.pl/29068571

 

Eski Kottan Yelek Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kot pantolondan nasıl yelek yapılır, eski kot pantolondan yelek yap ve eski kottan nasıl yelek yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir