Evde Tığ İşi Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Tığ İşi Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay tığ işi çiçek yapılışı ile ilgili yeni bir paylaşımda bulunuyorum. Tığ işi çiçek yapmayı bilmiyorsanız? veya değişik çalışmalar araştırıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmaya bir göz atmanızı öneririm. Evde tığ işi çiçek yapımı ile ilgili paylaşacağım örnek çalışma içinde anlatım ve şablonlar bulunmaktadır. Evde tığ işi ile uğraşıyorsanız, bu güzel çiçek örneği çok hoşunuza gidecek.

 
 

Yabancı bir sitede dolaşırken rastladığım bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Diğer tığ işi çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinden bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Yine bu yazımın sonlarına doğru benzer tığ işi çalışmalar karşınıza çıkacaktır. Dilerseniz o yazıları da inceleyebilirsiniz.

source : http://fionitta.com/2014/crochet-flowers

crochet fleur – crochet flower – gehäkelter Blume

 

Evde Kolay Dantelli İpek Şal Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. châle de dentelle, dantelli ipek şal ve evde dantelli şal yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir