Evde Tığ İşi Kolay Bebek Patik Modeli Yapmak

Uzun zamandır sizlere örgü işleri paylaşımı yapmamıştım. Bu yazımda sizlere evde tığ işi kolay bebek patik modeli yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Yapımını resimli anlatımdaki adımlara bakarak kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ben fazla tığ işi çalışmalar yapmadığım için resimli anlatımdaki detayları tam anlamıyla size aktaramıyorum. Fakat tığ işi ile uğraşan ev hanımları bu örnekteki çalışmayı çok kolay bir şekilde çözüp yapmaya başlayacaklardır.

Buna benzer birçok örgü bebek patik modeli yapımı ile ilgili çalışmaları sitemizde paylaşmıştım. Sitemizde yer alan bebek patikleri ve tığ işi kategorilerine bakarak diğer resimli anlatım ve anlatımlı videolara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizi evde tığ işi bebek patiği yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-tig-isi-bebek-patik-modeli-yapmak

source : http://postila.ru/post/search

 

Kumaştan Kedi Yastık Modeli Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay kedi yastık yap, evde kolay yastık yap ve kedi biçiminde yastık hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir