Evde Tığ İşi Örgü Bebek Botu Yapmak

Evde kolay örgü bot yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çok kolay ve güzel örgü bebek bot modeli yapmayı öğreneceksiniz.

Sitemizde yer alan bebek patikleri bölümünde de benzer tığ işi bebek botu yapmak için paylaştığım çalışmalara da göz atabilirsiniz.

Bu makalemin hemen altında evde tığ işi örgü bebek botu yapmak için de birçok çalışma karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde evde tığ işi bebek botu nasıl yapılır sorusuna da cevap bulacaksınız. Adım adım nasıl yapıldığı örnek olarak gösterilmiş.

Birebir aynısını yapmanız şart değil. Benzerini de yapabilirsiniz. Evde tığ işi örgü bebek patik modeli yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

tig-isi-orgu-bot-nasil-yapilir

source : http://weheartit.com/entry/225190701

 

Evde Kolay Kolye Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit kolye nasıl yapılır, evde gerdanlık modeli yapmak ve evde gerdanlık yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir