Evde Tığ İşi Örgü Çiçek Yapmak

Bu yazımda sizlere evde tığ işi örgü çiçek yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Yapımı kolay görünüyor. Tığ işi çalışmalarla uğraşan ev hanımları bu güzel örneği evde kolaylıkla yapacaktır. Bu tür çalışmaları yaparak örgü kazaklara, örgü berelere veya örgü battaniyelere motif olarak kullanabilirsiniz. Tığ işi çiçek motif örneği yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Evde örgü işleri yapmayı sevenler için sitemizde örgü işi, tığ işi kategorilerinde sürekli bu tür çalışmalar paylaşıyorum. Yine bu yazımın sonunda karşınıza tığı işi örgü motifleri örneklerine ulaşabilirsiniz. Tığ işi örgü çiçek motifi yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-tig-isi-orgu-cicek-yapmak

Tığ işi örgü çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmadan yararlanarak sizde evde örgü işlerinizde kullanabilirsiniz. Anlatımda tüm detaylar var. Ben pek tığ işi çalışmalar yapmadığım daha doğrusu yapamadığım için anlatımını fazla yapamadım. Ancak tığ işi çiçek yapmak isteyenler bu güzel örnekten yararlanabilirler. Evde kolay tığ işi örgü çiçek yapmak için diğer çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40550848

 

Evde Ahşap Tahtadan Sarkaç Tabela Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap tahta sarkaç pano, ahşaptan sarkaç tabela ve des panneaux en bois hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir