Evde Tığ İşi Örgü Sepet Yapmak

Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde tığ işi örgü sepet yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda tam detaylar verilmemiş.

Ancak tığ işi çalışmalar yapan ev hanımları örnekteki gibi çalışmanın aynısını yapabileceklerini düşünüyorum. Bu tür çalışmalar yaparak hem evinizde dekorasyon eşyası olarak kullanabilirsiniz.

İsterseniz süs olarak vitrinde tutabilir veya satışa sunup para da kazanabilirsiniz. Daha önce tığdan sepet örmek için veya tığ işi sepet yapmak isteyenler için çeşitli anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta tığ işi kategorisinde ve hemen bu yazımın altında tığdan yapılan çalışmaları görebilirsiniz. Şimdi sizleri evde tığ işi örgü sepet yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

evde-tig-isi-orgu-sepet-yapmak

source : http://constructdocuments.blogspot.com.es/2013/08/neon-natural-baskets.html

 

Evde Suntadan Kitap Kaplığı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşaptan defter kaplamak, ahşaptan kitap kaplamak ve ahşaptan kitap kaplığı yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir