Evde Tığ İşi Patik Yapmak Örnekli

Bu yazımda sizlere evde kolay patik yapmak için tığ işi patik yapılışının örneğini paylaştım. Umarım evde patik yapan bayanların işine yarar. Hem ayrıntılı bir şekilde paylaşılmış. Hem de aşamalar resimli anlatımda veriliyor.

Evde tığ işi patik yapmak için sitemizde daha önce de çok örnekler paylaşmıştım. Videolu anlatımlar ve resimli anlatımlar hemen bu yazımın altında benzer yazılar bölümünde karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Evde kolay yapılan çalışmaları sitemizde örgü işleri ve patik modelleri kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde tığ işi patik yapmak için örnekle baş başa bırakıyorum. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde aynısını veya benzerini yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

evde-tig-isi-patik-yapmak-ornekli

source : http://postila.ru/

 

Tığ İşi Örgü Çorap Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay çorap yapmak, evde kolay örgü çorap yapmak ve örgü çorap modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir