Evde Tığ İşi Sihirli Döngü Yapmak

Tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde tığ işi sihirli döngü yapmak için bir anlatımlı resim paylaştım. Örnek resimde nasıl yapmanız gerektiği basit bir şekilde gösterilmiş.

Evde tığ işi çalışmalar yapan bayanlar bu örnekten yararlanarak çok kolay bir şekilde aynı örneği yapabileceklerini düşünüyorum. Sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde benzer birçok çalışmanın örneğine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca makalenin hemen altında karşınıza çıkacak benzer yazılar bölümünden de farklı çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde tığ işi sihirli döngü yapmak için paylaştığım resimli örnekte kolay bir şekilde yapabilmeniz için kare kare anlatımı gösterilmiş.

 
 

Tığ işi ile uğraşan bayanlar sanırım resimli anlatımdan yararlanarak nasıl yapıldığını kavrayabilirler. Şimdi sizleri evde tığdan sihirli döngü yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-tig-isi-sihirli-dongu-yapmak

source : http://www.crochetme.com/forums/t/28917.aspx

 

Atık Kumaştan Kolay Paspas Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. artık kumaştan paspas yap, artık kumaştan ponpon paspas ve atık kumaştan paspas hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir